Mieszkanie, ul. Jackowskiego

Jackowskiego, Bartoszowice, Wrocław, dolnośląskie

  • 569 000 zł
  • 46,40 m²
  • 12 262,93 zł/m²

Zdjęcie

Piotr

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jackowskiego

Jackowskiego, Bartoszowice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

569 000 zł

46,40 m²

12 262,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jackowskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

569 000 zł 46,40 m² 12 262,93 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1989
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1989

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 569 000 zł (12 262,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 46,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1989
  • Rozkład mieszkania: piętro 4, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 870 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dostępna do końca maja. 31.05 (niedziela) odbędzie się dzień otwarty, podczas którego będzie możliwość obejrzenia mieszkania. Zapraszam do zapisywania się na dzień otwarty telefonicznie.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,40 m² położone we Wrocławiu przy ulicy Jackowskiego, na pograniczu Biskupina i Bartoszowic. Lokal znajduje się na 4. (najwyższym) piętrze w bloku mieszkalnym.

Sprzedaż od właściciela, bez pośredników i prowizji. (...)

Agent

Piotr

501 532...

501 532 671

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości