Mieszkanie, ul. Bacciarellego
Bacciarellego, Biskupin, Wrocław, dolnośląskie
- 849 000 zł
- 62,80 m²
- 13 519,11 zł/m²
Bartosz Świdzińs...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Bacciarellego
Bacciarellego, Biskupin, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Bacciarellego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
849 000 zł 62,80 m² 13 519,11 zł/m²
3/3
3
2010
tak
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 849 000 zł (13 519,11 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 62,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 790 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: EVESTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 445/18068/OMS
Lokalizacja
- Adres: Bacciarellego, Biskupin, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: las, rzeka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, tenis, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,8 m², położone przy ul. Bacciarellego 75A we Wrocławiu.
Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2010 roku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. (...)
533 163...
533 163 112