Mieszkanie, ul. Pereca

Pereca, Grabiszyn, Wrocław, dolnośląskie

  • 565 000 zł
  • 51,93 m²
  • 10 880,03 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Chojecka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pereca

Pereca, Grabiszyn, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

565 000 zł

51,93 m²

10 880,03 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pereca

Zaktualizowane: 22 maja 2026

565 000 zł 51,93 m² 10 880,03 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1962
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1962

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 565 000 zł (10 880,03 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51,93 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1962
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Willa nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4614

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajduje się na ul.Icchaka Lejba Pereca, Wrocław- Grabiszyn.

240m komunikacja miejska, 1km Śródmiejska Obwodnica Miasta, 2,5km Dworzec Główny PKP, 2,6km Rynek.
Nieruchomość nada się również świetnie pod inwestycje: 2km Uniwersytet Ekonomiczny, 2,5km Uniwersytet Wrocławski, 2,7km Uniwersytet SWPS, 3,5km Wyższa Szkoła Bankowa. (...)

Agent

Martyna Chojecka

503 429...

503 429 572

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość