Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, miejscem postojowym i komórką na osiedlu położonym pomiędzy trzema parkami, na Wrocławskich Krzykach.
Polecam na sprzedaż w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 . Czyste, zadbane, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontem. (...)
Pokaż więcej
Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, miejscem postojowym i komórką na osiedlu położonym pomiędzy trzema parkami, na Wrocławskich Krzykach.
Polecam na sprzedaż w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 . Czyste, zadbane, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontem.
Wynagrodzenie biura pokrywa w całości Sprzedający!
OPIS
Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2011 roku. Kameralne, zadbane osiedle o niskiej zabudowie, z własnym placem zabaw i podziemnymi garażami. Dookoła dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
- salonu połączonego z kuchnią i wyjściem na balkon; kuchnia wyposażona w meble wysokiej jakości wykonanymi na zamówienie oraz najwyższej klasy sprzęty AGD (lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna 90cm, piekarnik elektryczny, zmywarka),
- pokoju o powierzchni ok. 11,5m2 który może pełnić funkcję domowego biura lub pokoju dziecięcego,
- sypialni o pow. ok. 13m2 wyposażonej w duże łóżko z pojemnikiem na pościel oraz przestronną szafę Komandor,
- łazienki z toaletą , kabiną prysznicową, zlewem, szafkami i pralką,
- przedpokoju z zabudowaną szafą, lustrem i szafką,
- balkonu o pow. ok 6m2, z zamontowaną rozkładaną markizą.
Pierwotnie było to mieszkanie dwupokojowe, istnieje możliwość powrotu do tego stanu.
Całe mieszkanie utrzymane w nowoczesnym, eleganckim stylu, bardzo jasne i przestronne. Wykończone w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół. W pokojach podłoga drewniana, w kuchni, łazience i przedpokoju płytki. Okna drewniane z roletami przeciwsłonecznymi, drzwi wewnętrzne firmy Porta, nowy wideodomofon. Całości dopełnia funkcjonalne, nowoczesne oświetlenie z dużą ilością odrębnych punktów świetlnych.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,4 m2.
Ponadto szerokie miejsce postojowe w garażu podziemnym , z dodatkową zamykaną powierzchnią do przechowywania, tak zwanym boksem o powierzchni ok. 4 m2 . Miejsce postojowe z boksem dodatkowo płatne 30.000 zł - zakup obligatoryjny.
LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia, na Krzykach w okolicach ul. Krzyckiej , na osiedlu pomiędzy trzema dużymi parkami (Południowym, Grabiszyńskim i Klecińskim). Do każdego z nich spacer zajmie zaledwie 15 min. W pobliżu również wały rzeki Ślęzy wzdłuż których można spacerować, biegać lub jeździć na rowerze. Jest tu wiele możliwości spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu.
W okolicy wszystkie niezbędne do codziennego funkcjonowania punkty usługowe, osiedlowe sklepy spożywcze, warzywniak, kawiarnia, restauracja. szkoła podstawowa, przedszkole, przedszkole międzynarodowe,
Dobrze rozwinięta komunikacja miejska. W odległości 800m dostępne są przystanki autobusowe (linii A, 126, 133, 143, 248, 251) niewiele dalej przystanek tramwajowy (linii 2, 6, 7, 17, 74).
Dogodny i sprawny wyjazd autem z miasta w stronę autostrady A4 i obwodnicy Wrocławia.
ZALETY
- mieszkanie urządzone i umeblowane
- wysoki standard wykończenia
- drewniane podłogi i okna
- duży balkon
- miejsce postojowe z boksem na rowery
- komórka lokatorska
- zielona okolica, bliskość trzech parków
- dobra komunikacja z centrum i obwodnica
Oferta na wyłączność
Wynagrodzenie biura pokrywa w całości sprzedający, Zadzwoń po więcej informacji,
Zapraszamy Traczyk Nieruchomości
Pomożemy Ci w zakupie tej nieruchomości, sprawdziliśmy jej stan prawny i dokumenty. W odpowiednim czasie nasz notariusz przygotuje umowę notarialną a doradca kredytowy wybierze najlepszy kredyt w banku, wypełni wszystkie dokumenty za Ciebie.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo