Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego, Wrocław, dolnośląskie

  • 649 991 zł
  • 50,30 m²
  • 12 922,29 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
30 listopada 2024

649 991 zł

50,30 m²

12 922,29 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Zaktualizowane: 30 listopada 2024

649 991 zł 50,30 m² 12 922,29 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1965
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1965

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 649 991 zł (12 922,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1965
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 30.11.2024
  •   numer ogłoszenia: 11088/13327/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Plac Bema /50m2/3 pok/piwnica /media mieskanie!
Polecamy 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Wyszyńskiego 50m2 na 1 piętrze. Mieszkanie przeszło ostatnio remont generalny, zostały wymienione wszystkie instalacje - hydrauliczna i elektryczna. 2 ustawne sypialnie + salon z pełni wyposażonym aneksem kuchennym. W łazience kabina prysznicowa i miejsce na pralkę. Wszystkie media miejskie. (...)

Kontakt

Agent

Anna Doradca

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości