Mieszkanie
Sępolno, Wrocław, dolnośląskie
- 2 093 807 zł
- 71,97 m²
- 29 092,77 zł/m²
Rafał Sapała
Skontaktuj się
Mieszkanie
Sępolno, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 4 maja 2026
2 093 807 zł 71,97 m² 29 092,77 zł/m²
3/3
3
2024
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 2 093 807 zł (29 092,77 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 71,97 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- okna: aluminiowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: PREMIER ESTATE, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: PEST-MS-15317
Lokalizacja
- Adres: 151590, Sępolno, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.
Stylowa i nowoczesna architektura, to efekt starannej pracy nad projektem, gdzie zadbano, aby każdy element tworzył spójną całość. Ekskluzywny charakter podkreślą wyselekcjonowane materiały, gdzie jakość idzie w parze z najnowszymi trendami. (...)