Apartament Wrocław
Partynice, Wrocław, dolnośląskie
- 832 986 zł
- 66,11 m²
- 12 600 zł/m²
Władysław Szewcz...
Skontaktuj się
Apartament Wrocław
Partynice, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Apartament Wrocław
Zaktualizowane: 10 maja 2026
832 986 zł 66,11 m² 12 600 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/6
3
2025
-
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/6Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 832 986 zł (12 600 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 66,11 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/6
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: 20382/4112/OMS
Lokalizacja
- Adres: Partynice, Wrocław, dolnośląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Brak prowizji oraz podatku PCC 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna.
Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort życia. W pobliżu znajdują się dwa piękne parki Park Południowy oraz Park Kleciński, które tworzą idealne warunki do wypoczynku i obcowania z naturą. (...)