Mieszkanie, ul. Chabrowa

Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie

  • 539 000 zł
  • 45 m²
  • 11 977,78 zł/m²

Zdjęcie

Leszek Sępowicz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Chabrowa

Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

539 000 zł

45 m²

11 977,78 zł/m²

Mieszkanie, ul. Chabrowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

539 000 zł 45 m² 11 977,78 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 539 000 zł (11 977,78 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 45 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 700 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia
  • Źródło: biuro nieruchomości: SEGRA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 26/05/01

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w Wysokiej, tuż przy granicy z Wrocławiem.
Jest to bardzo dobrze skomunikowana i rozwijająca się okolica.

Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, w drugim szeregu budynków, oddalonym od ulicy.
Osiedle to jest bardzo spokojne i zielone, a jednocześnie położone blisko miasta. (...)

Agent

Leszek Sępowicz

505 180...

505 180 187

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości