Apartament, ul. Na Grobli

Na Grobli, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 300 zł
  • 43 m²
  • 76,74 zł/m²

Zdjęcie

Anna Pawlak

Skontaktuj się

Apartament, ul. Na Grobli

Na Grobli, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

3 300 zł

43 m²

76,74 zł/m²

Apartament, ul. Na Grobli

Zaktualizowane: 11 maja 2026

3 300 zł 43 m² 76,74 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 400 zł

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 43 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 820 zł, kaucja: 3 400 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Brand, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 490883

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Miasto Marina przy ul. Na Grobli - tuż nad Odrą, zaledwie 2 km od wrocławskiego Rynku.

Lokalizacja:
Miasto Marina to wyjątkowa inwestycja łącząca nowoczesną architekturę, komfort życia oraz bliskość natury i centrum miasta. (...)

Agent

Anna Pawlak