Mieszkanie, ul. Kosmonautów
Kosmonautów, Złotniki, Wrocław, dolnośląskie
- 720 000 zł
- 47,16 m²
- 15 267,18 zł/m²
Andżelika Szady-...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kosmonautów
Kosmonautów, Złotniki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kosmonautów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
720 000 zł 47,16 m² 15 267,18 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
2/3
2
2007
tak
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2007Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 720 000 zł (15 267,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 47,16 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (2,30 m²), piwnica 1,03 m²
- Czynsz: 723,51 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: PARTER PIĘTRO Biuro Nieruchomości Andżelika Szady-Bakalarczyk, zaktualizowane: 12.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Kosmonautów, Złotniki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, lotnisko, stacja benzynowa, kościół, parking, park, plac zabaw
Opis nieruchomości