Mieszkanie, ul. Ramiszowska
Ramiszowska, Wrocław, dolnośląskie
- 659 860 zł
- 44,02 m²
- 14 990 zł/m²
Anna Kupiec
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Ramiszowska
Ramiszowska, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Ramiszowska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
659 860 zł 44,02 m² 14 990 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
1/4
2
2025
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 659 860 zł (14 990 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 44,02 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 80 kWh/m² na rok; końcową (EK): 85 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 74 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 22 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 35 %
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: N-Home Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 83625763152449
Lokalizacja
- Adres: Ramiszowska, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Nie czekaj! 14 990zł/m² stan "pod klucz"
2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02m² (1 piętro/winda)
Całość 659 859,80 zł
Układ pomieszczeń:
Przedpokój 3,79 m²
Łazienka 4,53 m²
Salon z aneksem kuchennym 19,00 m²
Pokój 16,70 m²
Dodatkowo balkon - 8,04 m²
Dodatkowe informacje:
Możliwość zakupu miejsca (...)
884 707...
884 707 830
666 609 919