Mieszkanie, ul. Suwalska
Suwalska, Maślice, Wrocław, dolnośląskie
- 2 800 zł
- 54,50 m²
- 51 zł/m²
Monika Łabęska-C...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Suwalska
Suwalska, Maślice, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Suwalska
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 800 zł 54,50 m² 51 zł/m²
1/2
3
tak
bardzo dobry
3 700 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 700 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 54,50 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: co. z własnej kotłowni
- telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Partner, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 15436
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Suwalska, Maślice, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, Wrocław Maślice, ul. Suwalska
POWIERZCHNIA: 54,5 m2
UKŁAD POMIESZCZEŃ
kuchnia w aneksie
salon z wyjściem na balkon(meble oraz markiza)
sypialnia 1
sypialnia 2
łazienka
STANDARD I WYPOSAŻENIE
Mieszkanie jasne i niezwykle funkcjonalne, w pełnym rozkładzie, estetycznie wykończone materiałami wysokiej klasy. (...)