Apartament, ul. Nyska

Nyska, Tarnogaj, Wrocław, dolnośląskie

  • 4 200 zł
  • 68,79 m²
  • 61,06 zł/m²

Zdjęcie

Damian Drabik

Skontaktuj się

Apartament, ul. Nyska

Nyska, Tarnogaj, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

4 200 zł

68,79 m²

61,06 zł/m²

Apartament, ul. Nyska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

4 200 zł 68,79 m² 61,06 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
5/6
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

5/6

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 68,79 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 58776/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Nyskiej, Innova Concept

LOKALIZACJA

Innova Concept to nowoczesna inwestycja położona w jednej z najlepiej rozwijających się części Wrocławia- na Tarnogaju, w dzielnicy Krzyki. Lokalizacja łączy szybki dostęp do centrum miasta z komfortem codziennego życia w spokojniejszym, dobrze zorganizowanym otoczeniu. (...)

Agent

Damian Drabik

575 450...

575 450 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.