Apartament, ul. Drukarska
Drukarska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 1 070 000 zł
- 56,30 m²
- 19 005,33 zł/m²
Wioletta Grzesia...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Drukarska
Drukarska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Apartament, ul. Drukarska
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 070 000 zł 56,30 m² 19 005,33 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
1/8
2
2024
przynależne na terenie ogrodzonym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/8Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 070 000 zł (19 005,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 56,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 066 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, ochrona, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 44740
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
OSOBA PROWADZĄCA
WIOLETTA GRZESIAK
tel. TEL.
Nr Licencji PFRN 2258
Tylko w SDP Nieruchomości - nie szukaj dalej.
KLUCZE W BIURZE.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w budynku z windą z 2024r. z recepcją i ochroną 24h. (...)
602 101...
602 101 602
602 101 602