Apartament, ul. Kościuszki
Kościuszki, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie
- 3 000 zł
- 39,27 m²
- 76,39 zł/m²
Monika Krzysiek
Skontaktuj się
Apartament, ul. Kościuszki
Kościuszki, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Apartament, ul. Kościuszki
Zaktualizowane: 23 maja 2026
3 000 zł 39,27 m² 76,39 zł/m²
4/7
2
-
bardzo dobry
3 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
4/7Liczba pokoi:
2Umeblowane:
-Stan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 000 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 39,27 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
- numer ogłoszenia: 44718
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kościuszki, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Opiekun Oferty:
Monika Krzysiek
Pośrednik Obrotu Nieruchomościami
tel.
Polecam na wynajem przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,27 m2, położone na czwartym piętrze w budynku z windą, prestiżowej inwestycji Nowa Papiernia. (...)
602 101...
602 101 602
602 101 602