Mieszkanie, ul. Buska

Buska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 800 zł
  • 57,70 m²
  • 65,86 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Krawczyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Buska

Buska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

3 800 zł

57,70 m²

65,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Buska

Zaktualizowane: 23 maja 2026

3 800 zł 57,70 m² 65,86 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
10/10
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

10/10

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 800 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 57,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 10/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: KONCEPT Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10460

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 3 pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie z pięknym widokiem naprzeciwko CH Borek
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w znakomitej lokalizacji. Cicha i spokojna okolica, 300 metrów do przystanku komunikacji miejskiej, CH Borek oddalone o 400 metrów, w najbliższej okolicy termy zielone, szkoły i przedszkola.
Mieszkanie dwustronne, klimatyzowane, położone na ostatnim piętrze budynku z windą, z pięknym widokiem na panoramę miasta. (...)

Agent

Piotr Krawczyk

728 545...

728 545 102

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość