Mieszkanie
Bema, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- 780 000 zł
- 61,70 m²
- 12 641,82 zł/m²
Renata Saj-Mazur
Skontaktuj się
Mieszkanie
Bema, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 9 maja 2026
780 000 zł 61,70 m² 12 641,82 zł/m²
5/6
3
1992
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
5/6Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1992Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 780 000 zł (12 641,82 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 61,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/6, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (5 m²), piwnica 6 m²
- Czynsz: 1 150 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: B.P. Nieruchomość Saj-Mazur Renata, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 3653460327
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bema, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska, tereny zielone i rekreacyjne, ruchliwa ulica, rzeka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw