Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Strońska

Strońska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 100 zł
  • 45,10 m²
  • 46,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strońska

Strońska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
26 kwietnia 2026

2 100 zł

45,10 m²

46,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strońska

Zaktualizowane: 26 kwietnia 2026

2 100 zł 45,10 m² 46,56 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 100 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 45,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2005
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 500 zł, kaucja: 3 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Makro Nieruchomości, zaktualizowane: 26.04.2026
  •   numer ogłoszenia: MAKR-MW-187

OPIS MIESZKANIA

Przedstawiam Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w trzy piętrowym budynku o powierzchni 45,10 m². (...)

Kontakt

Agent

Krzysztof Huniak

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana