Apartament, ul. Grota-Roweckiego
Grota-Roweckiego, Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
- 2 800 zł
- 46,14 m²
- 60,68 zł/m²
Julia Zaiets
Skontaktuj się
Apartament, ul. Grota-Roweckiego
Grota-Roweckiego, Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Grota-Roweckiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
2 800 zł 46,14 m² 60,68 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
2/2
2
-
-
3 700 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
3 700 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 46,14 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 700 zł
- Kuchnia: w zabudowie
- Media: Internet
- Źródło: biuro nieruchomości: KNP Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 37-MW-cFNFpC6wGw
Lokalizacja
- Adres: Grota-Roweckiego, Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
BEZ PROWIZJI
Презентации на польском, украинском, русском языках
Dostępne od 1 czerwca 2026
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Ołtaszyn przy ul. Grota-Roweckiego 123.
Idealne dla ludzi poszukujących spokojnego miejsca do życia. To wyjątkowe mieszkanie oferuje połączenie wygody i stylu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców. (...)