Mieszkanie, ul. Strońska
Strońska, Gaj, Wrocław, dolnośląskie
- 689 500 zł
- 55,16 m²
- 12 500 zł/m²
Tomasz Nowak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Strońska
Strońska, Gaj, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Strońska
Zaktualizowane: 21 maja 2026
689 500 zł 55,16 m² 12 500 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
parter/3
2
2008
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2008Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 689 500 zł (12 500 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 55,16 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2008 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (36 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Świat Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 20598/3265/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj.
Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, kuchni z wydzieloną małą jadalnią, łazienki i holu.
Dodatkowym atutem jest taras o powierzchni około 36m2
Na osiedlu dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych.
Ogrzewanie miejskie
Kompletnie wyposażony
Idealne na start lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. (...)