Mieszkanie, ul. Zefirowa
Zefirowa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 998 000 zł
- 87 m²
- 11 471,26 zł/m²
Barbara Kwiatkow...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Zefirowa
Zefirowa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Zefirowa
Zaktualizowane: 8 maja 2026
998 000 zł 87 m² 11 471,26 zł/m²
3/4
5
2000
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
5Rok budowy:
2000Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 998 000 zł (11 471,26 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 87 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WÓJCIK NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA WÓJCIK, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: WM304100
Opis nieruchomości
Przestronne dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie , odrębna własność, z balkonem umeblowane i wyposażone Barbara Kwiatkowska Licencja nr 28861 Serdecznie polecam
BARDZO DOBRA LOKALIZACJA na jednym z cenionych i lubianym osiedli KRZYKI blisko Parku Grabiszyńskiego z dobrym dojazdem do Centrum jak i w kierunku węzła bielańskiego i A4. Liczne autobusy. (...)
570 545...
570 545 465
570 545 365