Apartament, ul. Kleczkowska
Kleczkowska, Kleczków, Wrocław, dolnośląskie
- 769 000 zł
- 55,19 m²
- 13 934 zł/m²
Sebastian Babik
Skontaktuj się
Apartament, ul. Kleczkowska
Kleczkowska, Kleczków, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Apartament, ul. Kleczkowska
Zaktualizowane: 7 maja 2026
769 000 zł 55,19 m² 13 934 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/9
3
2018
przynależne na terenie ogrodzonym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/9Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2018Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 769 000 zł (13 934 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 55,19 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/9, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,70 m²)
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: ROYAL HOME Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 2423
Lokalizacja
- Adres: Kleczkowska, Kleczków, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
ul. Kleczkowska, inwestycja SUN HOUSE I
Nowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku dziewięciopiętrowym składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych pokoi, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie słoneczne i bardzo zadbane, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. (...)