Apartament, ul. Nefrytowa
Nefrytowa, Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
- 1 552 666 zł
- 98,27 m²
- 15 800 zł/m²
Magdalena Okopna
Skontaktuj się
Apartament, ul. Nefrytowa
Nefrytowa, Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Nefrytowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 552 666 zł 98,27 m² 15 800 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
-
4
2027
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 552 666 zł (15 800 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 98,27 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro , trójstronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (16,53 m²), piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MKW PROJEKT Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Opis nieruchomości
W jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia Ołtaszynie powstaje wyjątkowa inwestycja, oferująca sześć kameralnych willi, z apartamentami o powierzchni od 61 m² do 120 m².
Te unikatowe wnętrza zaprojektowano z myślą o wymagających klientach, ceniących prywatność, funkcjonalność i najwyższy standard wykończenia. (...)