Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich
Powstańców Śląskich, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 654 400 zł
- 52,61 m²
- 12 438,70 zł/m²
Dorota Panasiuk
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich
Powstańców Śląskich, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich
Zaktualizowane: 15 maja 2026
654 400 zł 52,61 m² 12 438,70 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
7/10
2
1982
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
7/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1982Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 654 400 zł (12 438,70 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 52,61 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1982
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 000 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WÓJCIK NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA WÓJCIK, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: WM451701
Lokalizacja
- Adres: Powstańców Śląskich, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
DWUSTRONNE ŁADNE DUŻE PO REMONCIE 2 POKOJOWE MIESZKANIE OSOBNA KUCHNIA BALKON z widokiem na osiedlową zieleń Dorota Panasiuk Licencja 22186, Serdeczne polecam BLISKO CENTRUM ŚWIETNE MIEJSCE niedaleko UNIWERSYTET EKONOMICZNY, SKY TOWER
Zachęcam do kontaktu- Chętnie Państwu odpowiem na dodatkowe pytania i szczegóły, które mogą być dla Państwa ważne. (...)