Kawalerka, ul. Kościuszki

Kościuszki, Krzyk, Wrocław, dolnośląskie

  • 475 000 zł
  • 27,30 m²
  • 17 399,27 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Szczepa...

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Kościuszki

Kościuszki, Krzyk, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

475 000 zł

27,30 m²

17 399,27 zł/m²

Kawalerka, ul. Kościuszki

Zaktualizowane: 18 maja 2026

475 000 zł 27,30 m² 17 399,27 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżu
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

parking strzeżony w pobliżu

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (17 399,27 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 27,30 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2 m²)
  • Czynsz: 470 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka w budownictwie z 2013 roku, blisko Dworca Głównego / Centrum, z oknami od zacisznej strony dziedzińca.

Mieszkanie o powierzchni 27.3 mkw składa się z pokoju, otwartej kuchni z oknem, przedpokoju, oraz łazienki. Do mieszkania przynależy balkon. Ekspozycja okien wychodzi na dziedziniec, strona południowa (zacieniona przez drzewa i budynki w koło). (...)

Agent

Patrycja Szczepaniak

531 898...

531 898 589