Mieszkanie Wrocław
Sołtysowice, Wrocław, dolnośląskie
- 669 000 zł
- 48 m²
- 13 937,50 zł/m²
Katarzyna Dorosz
Skontaktuj się
Mieszkanie Wrocław
Sołtysowice, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie Wrocław
Zaktualizowane: 20 maja 2026
669 000 zł 48 m² 13 937,50 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-23 | 09:00 - 16:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
1/5
2
2025
przynależne na terenie ogrodzonym
deweloperski
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
23 maja 2026
od 9:00 do 16:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
Piętro:
1/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 669 000 zł (13 937,50 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (4 m²)
- Kuchnia: z oknem
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NiDO Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: NIDO-MS-499
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Sołtysowice, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, las
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Brak podatku 2%PCC oraz prowizji!
Dnia 23.05 do mieszkania miejsce postojowe w cenie
Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchn i około 47,70 m² usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą.
Opis mieszkania:
- w przedpokoju miejsce na szafę w zabudowie
- osobna kuchnia z oknem