Mieszkanie Wrocław

Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 250 zł
  • 42,80 m²
  • 52,57 zł/m²

Zdjęcie

Kasper Haraf

Skontaktuj się

Mieszkanie Wrocław

Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

2 250 zł

42,80 m²

52,57 zł/m²

Mieszkanie Wrocław

Zaktualizowane: 5 maja 2026

2 250 zł 42,80 m² 52,57 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 250 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 42,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 57977/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dostępne od zaraz,

W pełni wyposażone 2-pokojowe 42,8m2 mieszkanie przy ul. Sycowskiej na Psim Polu.

LOKALIZACJA:

Boczna od ulicy Kiełczowskiej. W pobliżu bogata infrastruktura: piekarnia, bank, supermarkety, apteka, przedszkole, komisariat policji, przychodnia. W odległości 150 metrów od budynku przystanki autobusowe wzdłuż ulicy Kiełczowskiej. Dostęp do centrum ok. 15 minut. Idealny wylot w stronę autostrady S8. (...)

Agent

Kasper Haraf

791 571...

791 571 770

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt