Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 499 zł
  • 35,30 m²
  • 70,82 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Miszczys...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Kazimierza Wielkiego, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

2 499 zł

35,30 m²

70,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Zaktualizowane: 17 maja 2026

2 499 zł 35,30 m² 70,82 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 499 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 35,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Aida Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AJ07867

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 35,3 m2, położone e centrum miasta przy samym Rynku.

Lokalizacja gwarantuje bliską komunikację miejską jak również rozrywkę dla najemców w postaci licznych restauracji, kin, sklepów.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salonu i sypialni), samodzielnej kuchni,i łazienki z kabiną prysznicową. (...)

Agent

Urszula Miszczyszyn

601 706...

601 706 080

71 342 12 38

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Urszula Miszczyszyn

601 706...

601 706 080

71 342 12 38

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości