Mieszkanie, ul. Komandorska
Komandorska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 695 000 zł
- 55 m²
- 12 636,36 zł/m²
Barbara Kwiatkow...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Komandorska
Komandorska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Komandorska
Zaktualizowane: 8 maja 2026
695 000 zł 55 m² 12 636,36 zł/m²
3/4
3
1980
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 695 000 zł (12 636,36 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WÓJCIK NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA WÓJCIK, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: WM382867
Lokalizacja
- Adres: Komandorska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, uczelnia wyższa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
TYLKO U NAS Zadbane duże 3 pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym dwustronnym układzie z oddzielną kuchnią w idealnej lokalizacji z widokiem na zieleń blisko CENTRUM-Barbara Kwiatkowska Licencja Serdecznie polecam
Klucze w biurze możliwość prezentacji o dogodnej dla Klienta porze. (...)
570 545...
570 545 465
570 545 365