Mieszkanie, ul. Gliniana

Gliniana, Huby, Wrocław, dolnośląskie

  • 573 000 zł
  • 53,48 m²
  • 10 714,29 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Gromanow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Gliniana

Gliniana, Huby, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

573 000 zł

53,48 m²

10 714,29 zł/m²

Mieszkanie, ul. Gliniana

Zaktualizowane: 15 maja 2026

573 000 zł 53,48 m² 10 714,29 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1973
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1973

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 573 000 zł (10 714,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53,48 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: częściowo wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1973
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (zabudowana), piwnica 2,57 m²
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: pralka, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | ul. Gliniana 73, Wrocław

Powierzchnia wg KW: 56,05 m² (w tym 2,57 m2- piwnica)

Pomieszczenia: 3 osobne pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój

Piętro: 3 (budynek bez windy)

Stan: do całkowitego remontu

Atuty mieszkania:

Lokalizacja ul. (...)

Agent

Barbara Gromanowska

571 525...

571 525 512

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Barbara Gromanowska

571 525...

571 525 512

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl