Mieszkanie, ul. Bednarska

Bednarska, Pilczyce, Wrocław, dolnośląskie

  • 539 000 zł
  • 49,44 m²
  • 10 902,10 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Lipiński

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bednarska

Bednarska, Pilczyce, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

539 000 zł

49,44 m²

10 902,10 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bednarska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

539 000 zł 49,44 m² 10 902,10 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1938
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1938

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 539 000 zł (10 902,10 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49,44 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1938
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 506 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz zadbanego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Cenisz sobie bliskość parków i natury? Jeśli tak, to mieszkanie właśnie jest dla Ciebie!

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej okolicy, położone przy ul. Bednarskiej na osiedlu Pilczyce.
Znajduje się w niskim budynku na wysokim paterze z balkonem i widokiem na zieleń.

Wewnątrz znajdziesz dużą sypialnię z 4-metrową szafą oraz piękną podłogą z drewna. Jest tu miejsce na duże łóżko, szafki i biurko. (...)

Agent

Mateusz Lipiński

514 290...

514 290 701

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Lipiński

514 290...

514 290 701

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość