Mieszkanie, ul. Ostrowskiego
Ostrowskiego, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
- 619 000 zł
- 49,60 m²
- 12 479,84 zł/m²
Monika Smoter
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Ostrowskiego
Ostrowskiego, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Ostrowskiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
619 000 zł 49,60 m² 12 479,84 zł/m²
3/4
2
-
tak
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 619 000 zł (12 479,84 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 49,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 750 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Passage M Monika Smoter, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 1920180526
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Ostrowskiego 20, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Rozkładowe 2 pokoje (49,6 m²) z parkingiem dla mieszkańców ul. Ostrowskiego, Wrocław
Biuro nieruchomości Passage M prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m², położone na trzecim piętrze budynku przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu (rejon Al. Hallera i ul. Grabiszyńskiej).
Nieruchomość charakteryzuje się pełnym rozkładem (wejście do każdego pomieszczenia bezpośrednio z korytarza) oraz dwustronną ekspozycją okien. (...)