Mieszkanie, ul. Orzechowa

Orzechowa, Gaj, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 500 zł
  • 51,50 m²
  • 48,54 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Trzask...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Orzechowa, Gaj, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

2 500 zł

51,50 m²

48,54 zł/m²

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Zaktualizowane: 23 maja 2026

2 500 zł 51,50 m² 48,54 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
11/11
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

11/11

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 51,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 11/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 660 zł, kaucja: 5 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: eXp Poland Sp. z o.o., zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 194380

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowe 2 pokoje z panoramicznym widokiem | Krzyki | po generalnym remoncie

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51,5 m², położone na 11. piętrze budynku przy ul. Orzechowej we Wrocławiu.

Mieszkanie przeszło całkowity remont kapitalny i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal jest bardzo jasny oraz funkcjonalny dzięki dwustronnemu układowi pomieszczeń. (...)

Agent

Krzysztof Trzaska

723 986...

723 986 306

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Trzaska

723 986...

723 986 306

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości