Mieszkanie, ul. Kosmonautów
Kosmonautów, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
- 760 000 zł
- 67 m²
- 11 343,28 zł/m²
Patrycja
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kosmonautów
Kosmonautów, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kosmonautów
Zaktualizowane: 23 maja 2026
760 000 zł 67 m² 11 343,28 zł/m²
3/3
3
2007
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2007Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 760 000 zł (11 343,28 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 67 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, trójstronne, szczytowe, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (zabudowany), piwnica
- Czynsz: 750 zł
- Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 23.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Kosmonautów, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho
Opis nieruchomości
Sprzedaję mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i komórką lokatorską, na osiedlu Złotniki przy ul. Kosmonautów.
Mieszkanie mieści się na 3 piętrze z trzech, w budynku z 2007 roku, bez windy. Osiedle rodzinne, dookoła niska zabudowa i domki jednorodzinne. Na powierzchnię 67 m2, składa się pokój dzienny z wyjściem na balkon, osobna, otwarta kuchnia, osobna toaleta. A na piętrze dwie sypialnie oraz łazienka z oknem (na wyposażeniu wanna i prysznic). (...)
Patrycja
531 898...
531 898 589