Ogłoszenie archiwalne

Apartament, ul. Kopycińskiego

Kopycińskiego, Jagodno, Wrocław, dolnośląskie

  • 710 000 zł
  • 49,88 m²
  • 14 234,16 zł/m²

Apartament, ul. Kopycińskiego

Kopycińskiego, Jagodno, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
10 kwietnia 2024

710 000 zł

49,88 m²

14 234,16 zł/m²

Apartament, ul. Kopycińskiego

Zaktualizowane: 10 kwietnia 2024

710 000 zł 49,88 m² 14 234,16 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2022
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2022

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 710 000 zł (14 234,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49,88 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 16 m²
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: United Nieruchomości, zaktualizowane: 10.04.2024
  •   numer ogłoszenia: 12366/10630/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 49,88 m2; na 1 piętrze.
Mieszkanie składa się:
salonu z aneksem kuchennym 26,56 m2
sypialni 12,98 m2
przedpokoju 5,11 m2
łazienki 5,05 m2
do lokalu przylegają 2 balkony 10,71 m2
Wszystkie meble wykonane na indywidualne zamówienie
Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją okien wschód - zachód

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 40.000 zł. (...)

Kontakt

Agent

Łukasz Matuszewski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości