Mieszkanie Wrocław
Szczepin, Wrocław, dolnośląskie
- 1 119 000 zł
- 87,40 m²
- 12 803,20 zł/m²
Katarzyna Dorosz
Skontaktuj się
Mieszkanie Wrocław
Szczepin, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Wrocław
Zaktualizowane: 13 maja 2026
1 119 000 zł 87,40 m² 12 803,20 zł/m²
6/6
4
2024
możliwość wykupienia
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
6/6Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
możliwość wykupieniaStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 119 000 zł (12 803,20 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 87,40 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/6, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (13 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia
- Źródło: biuro nieruchomości: NiDO Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: NIDO-MS-491
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Szczepin, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, rzeka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Bez PCC 2% i bez prowizji!
Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,40 m² usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą.
Opis mieszkania:
- trzy duże, ustawne sypialnie
- łazienka z osobną toaletą
- garderoba
- duży balkon przynależny do mieszkania - z wyjściem z trzech pokoi