Mieszkanie
Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- 1 120 687 zł
- 87,60 m²
- 12 793,23 zł/m²
Katarzyna Dorosz
Skontaktuj się
Mieszkanie
Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 120 687 zł 87,60 m² 12 793,23 zł/m²
6/10
4
2026
garaż w bryle budynku
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
6/10Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 120 687 zł (12 793,23 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: czerwiec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 87,60 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/10, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (11 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
- Źródło: biuro nieruchomości: NiDO Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: NIDO-MS-497
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, gęsta zabudowa miejska, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie głośno
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, lotnisko
Opis nieruchomości
Brak podatku 2%PCC oraz prowizji!
Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 87,60 m²
Usytuowane na 6 piętrze w nowo budynku wyposażonym w windę.
Opis mieszkania:
- w przedpokoju dużo miejsca na szafy wnękowe
- z pokoju dziennego oraz największej sypialni wyjście na balkony