Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzycka, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 700 zł
  • 48,85 m²
  • 55,27 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Szajner

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzycka, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 700 zł

48,85 m²

55,27 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krzycka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 700 zł 48,85 m² 55,27 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 48,85 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2011
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 58695/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyckiej, w zielonej i spokojnej okolicy od 1.07.2026

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w spokojnej i prestiżowej dzielnicy, w otoczeniu niskich bloków osiedlowych i Parku Klecińskiego.
Lokalizacja gwarantuje ciszę, spokój i bliskość natury, a także sprzyja spacerom i uprawianiu sportu na świeżym powietrzu. (...)

Agent

Justyna Szajner

536 786...

536 786 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent