Mieszkanie, ul. Melisowa

Melisowa, Lipa Piotrowska, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 000 zł
  • 38,61 m²
  • 51,80 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Bajda

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Melisowa

Melisowa, Lipa Piotrowska, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

2 000 zł

38,61 m²

51,80 zł/m²

Mieszkanie, ul. Melisowa

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

2 000 zł 38,61 m² 51,80 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 38,61 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 30.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 57608/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie pierwszy najem | balkon | garaż

LOKALIZACJA
Wrocław Lipa Piotrowska | ul. Melisowa

Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu Lipa Piotrowska w spokojnej części północnego Wrocławia. To miejsce, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury. W okolicy dominuje niska zabudowa, a sąsiedztwo rzeki Widawy i terenów zielonych sprzyja spacerom oraz aktywnemu wypoczynkowi. (...)

Agent

Alicja Bajda

577 907...

577 907 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości