Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Maślicka

Maślicka, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

  • 649 500 zł
  • 46,58 m²
  • 13 943,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Maślicka

Maślicka, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

649 500 zł

46,58 m²

13 943,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Maślicka

Zaktualizowane: 8 maja 2026

649 500 zł 46,58 m² 13 943,75 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 649 500 zł (13 943,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 46,58 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 700 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 13270/13327/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.

Mieszkanie składa się z:
- przestronnego salonu z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem do ogrodu,

- ustawnej sypialni z wyjściem do ogrodu,

- łazienki z prysznicem,

- przedpokoju z dużą szafą w zabudowie. (...)

Kontakt

Agent

Agnieszka Doradca

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości