Mieszkanie, ul. Gazowa
Gazowa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 845 001 zł
- 61 m²
- 13 852,48 zł/m²
Anna Doradca
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Gazowa
Gazowa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Gazowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
845 001 zł 61 m² 13 852,48 zł/m²
3/4
3
2019
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 845 001 zł (13 852,48 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 61 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 749 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 100 kWh/m² na rok; końcową (EK): 100 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 100 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 100 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 100 %
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 13329/13327/OMS
Opis nieruchomości
Top Apartament / 3 pokz/Taras/2019/Garaż /Komórka
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)
Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej.
Najważniejsze informacje:
3 ustawne pokoje
balkon z widokiem na ciche, zielone patio
3. (...)
789 100...
789 100 422