Mieszkanie Wrocław

Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie

  • 868 000 zł
  • 61,25 m²
  • 14 171,43 zł/m²

Zdjęcie

Yana Sokolenko

Skontaktuj się

Mieszkanie Wrocław

Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

868 000 zł

61,25 m²

14 171,43 zł/m²

Mieszkanie Wrocław

Zaktualizowane: 16 maja 2026

868 000 zł 61,25 m² 14 171,43 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 868 000 zł (14 171,43 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61,25 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych

Osiedle Lokum Verde
2 balkony: w salonie i w sypialni
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym
Komórka lokatorska 3.2 m2
Osobna pralnia z pralką i suszarką

Mieszkanie wykończone z dbałością o detale zabudowy stolarskie na wymiar, pełne AGD, elektryczne rolety, dużo miejsca do przechowywania. W pełni umeblowane i bardzo dobrze doświetlone. (...)

Agent

Yana Sokolenko

537 562...

537 562 209

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Yana Sokolenko

537 562...

537 562 209

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość