Mieszkanie, ul. Bogatyńska

Bogatyńska, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

  • 850 000 zł
  • 66,35 m²
  • 12 810,85 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Kościuki...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bogatyńska

Bogatyńska, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

850 000 zł

66,35 m²

12 810,85 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bogatyńska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

850 000 zł 66,35 m² 12 810,85 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 850 000 zł (12 810,85 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 66,35 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,98 m²), ogródek 16,90 m²
  • Czynsz: 930 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Na sprzedaż komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,35 m², położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z windą z 2020 roku, przy ul. Bogatyńskiej na wrocławskich Maślicach.

Mieszkanie jest dwustronne, jasne i funkcjonalnie zaprojektowane. Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Sprzedawane z pełnym wyposażeniem. (...)

Agent

Izabela Kościukiewicz

500 193...

500 193 676

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości