Mieszkanie Wrocław

Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie

  • 916 000 zł
  • 80,42 m²
  • 11 390,20 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Doradca

Skontaktuj się

Mieszkanie Wrocław

Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

916 000 zł

80,42 m²

11 390,20 zł/m²

Mieszkanie Wrocław

Zaktualizowane: 22 maja 2026

916 000 zł 80,42 m² 11 390,20 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 916 000 zł (11 390,20 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 80,42 m², 4 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 13415/13327/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ok./Ołtaszyn/4pok/ogród/miejsce/postojowe/ogród

Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 80 m2 z czterema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem. Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema pokojami, pięknym tarasem jak i miejscem postojowym.

Zakres i standard prac wykończeniowych w mieszkaniu:

- tynki wew. (...)

Agent

Dominika Doradca

780 718...

780 718 009

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominika Doradca

780 718...

780 718 009

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość