dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Nadodrze

314 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

314 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

598 000 zł57 m² 10 491,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Mieszkanie na parterze, do generalnego remontu. Bardzo dobra lokalizacja w zabytkowej kamienicy na Starym Mieście. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 749 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 94,61 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 965 999 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta specjalna! Zapraszam do kupna lokalu użytkowego w pięknych zielonych terenach na najnowyszym osiedlu przy ulicy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni ok.19m , położona w nowym budynku z 2020 roku przy ul. Dmowskiego na Kępie Miesczańskiej. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nadodrze,Wrocław

789 000 zł106 m² 7 443,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106 m2, położone na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Roosevelta. Obecnie funkcjonuje jako gotowiec inwestycyjny z 6 niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

829 999 zł53 m² 15 776,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Kup mieszkanie i odbierz klucze nawet w ciągu 2 tygodni. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

980 000 zł105 m² 9 344,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, nadodrze - kamienica w świetnie skomunikowanym punkcie, blisko Rynku i uczelni. Przestrzeń: imponujące 104,88 m powierzchni, które dzięki wysokości 3,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

905 000 zł52 m² 17 427,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. Łatwa możliwość utworzenia 3 pokoi (2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym). 2 pokoje, 2 tarasy na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

832 749 zł48 m² 17 345,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 48m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

670 000 zł42 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 196 000 zł72 m² 16 517,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania dwupak, mieszkanie dwu pokojowe + kawalerka. Lokalizacja: wrocław - Kępa Mieszczańska Powierzchnia całkowita: 72,41m2. W skład pakietu wchodzą dwa w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

735 000 zł48 m² 15 309,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z tarasem wychodzącym na wewnętrzny dziedziniec. Apartamentowiec z roku 2020, z windą i z podziemną halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 199 900 zł66 m² 18 180,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament o powierzchni 66m2, położony na Kępie Mieszczańskiej w budynku z 2017 roku. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym; - sypialni 1 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m , zlokalizowane przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

665 000 zł64 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Idealne jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 63,72 m > Piętro: 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 999 zł52 m² 17 331 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowe 52m na Kępie Mieszczańskiej | Ostatnie piętro | 2 Balkony Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone w samym sercu Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z oddzielną kuchnią. Nieruchomość znajduje się w centrum w kamienicy na Nadodrzu przy ul. Świętego Wincentego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

7 000 000 zł688 m² 10 174 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Piękna, przedwojenna willa wybudowana w 1907 roku. Została odremontowana kilka lat temu i w chwili obecnej to dobrze prosperujący hotel "villa Art Novis". Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł58 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu ul. Dębickiego, nadodrze - 3 km od centrum. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

749 914 zł39 m² 19 194 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

835 647 zł48 m² 17 348 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta 2-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie, atrakcyjnej lokalizacji i sąsiedztwie rzeki! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 069 369 zł62 m² 17 293 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w 3-pokojowym mieszkaniu z balkonem i loggią na Kępie Mieszczańskiej! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kępie Mieszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

725 000 zł49 m² 14 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 48,08 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

939 779 zł48 m² 19 546 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta 3-pokojowego mieszkania z dużym tarasem w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

1 600 000 zł78 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 78 m z ogródkiem, tarasem i dwoma miejscami postojowymi - ul. Kurkowa, wrocław Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

959 999 zł52 m² 18 486,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie sztuki nowoczesnych mieszkań na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Gotowe mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Nowoczesny apartament na Nadodrzu | 2 pokoje | wysoki standard | balkon | 2. piętro Jeśli szukasz stylowego i wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia, ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bema

Nadodrze,Wrocław

30 750 zł306 m² 101 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu luksusowego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 305,82 m2. Otoczenie nieruchomości: w promieniu około 1 kilometra od budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

729 000 zł48 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z tarasem. W apartamentowcu z roku 2020, z windą i z podziemną halą garażową. Prawdziwe zdjęcia oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

829 000 zł82 m² 10 072,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne z potencjałem zwiększenia rentowności, położone przy ul. Pomorskiej - ścisłe centrum Śródmieścia, kilka minut pieszo od Rynku i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

741 000 zł49 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 385 000 zł84 m² 16 559 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia | Dwupak | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 83,64 m , położone na prestiżowej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

791 111 zł48 m² 16 478,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Centrum Wrocławia - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji dla Kupującego Na sprzedaż jasne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

435 000 zł42 m² 10 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy na wrocławskim Nadodrzu jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części Wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 299 999 zł84 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowy dwupak inwestycyjny | 0% prowizji Na sprzedaż w pełni przygotowany dwupak inwestycyjny, położony na Kępie Mieszczańskiej. To oferta skierowana do Inwestorów poszukujących stabilnego zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 639 200 zł109 m² 15 038,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kluczowe atuty Powierzchnia łączna - 109 m2, w tym:. ?Sala usługowa (parter): 78,97 m2. ?Antresola (otwarta powierzchnia usługowa): 26,32 m2. ?Toaleta: 1,41 m2. ?Przedsionek/wejście: 2,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 148 000 zł83 m² 13 796 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 32,28 m2, - kawalerka 2 - 26,5 m2, - kawalerka 3 - 16,74 m2, - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

747 000 zł42 m² 17 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.55m2, z dużym narożnym balkonem, w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: unikalne mieszkanie w historycznej kamienicy z urokliwym widokiem na rzekę. Oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Unikatowa nieruchomość na Nadodrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

764 000 zł46 m² 16 609 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 2 osobnymi kawalerkami - 2-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 23,05 m2 - Kawalerka 2 - 16,55 m2 - Przedpokój - 6,34 m2 Najważniejsze.