dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Nowy Dwór

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Wrocław, fabryczna, nowy Dwór, 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon Polecam do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, położone wśród zieleni, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,47 m² 102,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem - idealna dla singla lub pary! Akceptujemy również grzeczne zwierzęta. Wynajem bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia umeblowana kawalerka o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł53 m² 14 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 53 m z dużym balkonem | Wrocław, nowy Dwór, ul. Budziszyńska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62,10 m² 11 095,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Dworze! Opiekun Oferty Mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

670 000 zł63,17 m² 10 606,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pozwól, że Ci coś powiem. Większość ludzi patrzy na to mieszkanie i widzi podłogi do wymiany. Ale Ty? Ty jesteś inny. Ty widzisz 60,4 m czystego zysku i przestrzeń, która po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 500 zł52 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia pod klucz w bezkonkurencyjnej cenie - zadzwoń w sprawie szczegółów. Gotowe mieszkanie, szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

684 900 zł60,40 m² 11 339,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowy dwór | 3 pokoje | świetny układ | wysokie piętro | winda | balkon | piwnica | komunikacja miejska | Na sprzedaż funkcjonalne i świetnie rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł48,60 m² 11 934,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Budziszyńskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia zachodnia ekspozycja zapewniająca świetne.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł64 m² 9 843,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o łącznej powierzchni 64m2. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym z lat '80 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 365 zł54,99 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.99.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²128,90 m² 6 058 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty: paweł Grzesik telefon   Do wynajęcia od 01.09.2026 atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 128,90 m, zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Budziszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 950 zł55,81 m² 13 473,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł61 m² 10 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 832 zł44,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie nieruchomości: W najbliższej okolicy znajduje się rozwinięta infrastruktura dostęp do przedszkola, szkoły, przychodni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

29,92 zł/m²731 m² 21 871 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 730 m , idealny pod hub logistyczny, sortownię przesyłek, centrum dystrybucyjne lub działalność firm kurierskich. Duża, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49 m² 13 653,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

!kupujacy nie płaci prowizji! 3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do zamieszkania | ul. Nowodworska Polecam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji na osiedlu Nowy Dwór, przy ul. Chociebuskiej. Lokal w pełni urządzony! Mieszkanie składa się z 3 pokoi: 2 sypialni ok. 13 m2, (w 1 szafa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,30 m² 12 401,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wojrowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie do remontu, co daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 099 zł52,27 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Metr Kwadrat to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez inkom S.A. na wrocławskim Nowym Dworze. Projekt powstaje przy ul. Nowodworskiej i obejmuje 98 funkcjonalnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Dostępne od 1.07.2026 Prezentacja możliwa już teraz po wcześniejszym umówieniu terminu Dla pary lub jednej osoby bez zwierząt Preferowany pierwszy kontakt przez WhatsApp lub SMS.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł62,50 m² 11 999,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna na wyłączność W gross nieruchomości mieszkanie podzielone na 2 osobne lokale (dwupak) roi na poziomie 8-9% nowa winda W budynku balkon W jednym Z lokali łączny.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł53,11 m² 11 805,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w Wrocławiu, w dzielnicy Nowy Dwór, przy ul. Budziszyńskiej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,11 m² 11 278,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Mieszkanie 3- pokojowe w pełnym rozkładzie. Dodatkowo balkon, piwnica oraz miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 015 zł34,07 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²105,90 m² 4 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: wrocław, nowy Dwór Do wynajęcia moduł biurowy usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym, wejście do lokalu z klatki schodowej, pełny dostęp, domofon. Atrakcyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 410 zł55,66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na dynamicznym osiedlu Nowy Dwór wraz z wieloma punktami usługowo - handlowymi, rekreacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63,76 m² 14 899,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego mieszkania na osiedlu Nowy Dwór, w inwestycji Dom Development- "nowodworska 43". Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowodworskiej 43 to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 798 zł55,71 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie licznych placówek edukacyjnych! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł55,86 m² 13 694,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 928 zł55,73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przytulne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 960 zł52,30 m² 13 613 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56,60 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na 11 piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Chociebuskiej. Słoneczne wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o detale. -.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł77,74 m² 11 821,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie do wykończenia w niskim apartamentowcu z windą, przy ulicy Balonowej 16-26. Do mieszkania przynależy balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł82,50 m² 9 321,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Budziszyńskiej. Możliwość wydzielenia 4 pokoju. Idealne dla rodzin, osób poszukujących przestrzeni lub inwestorów! Podstawowe informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł204 m² 7 843,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dom do kapitalnego remontu- nie nadaje się do zamieszkania! Na sprzedaż duży dom z ładną działką na wrocławskich Kuźnikach. Prezentowany dom położony jest przy ul. Woźniczej, oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 928 zł55,73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne, 4- pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze. Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Otoczenie nieruchomości: w pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Nowy Dwór, cenionym za doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską. To optymalna.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69,10 m² 10 564,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.1m2 na Nowym Dworze we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z : * Salonu z wyjściem na balkon * Sypialnia * 2 Sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł39,55 m² 12 642,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m, położone na Nowym Dworze we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij