dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Oporów

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

620 061 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw195-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - długi aneks kuchenny ponad 4 metry - sypialnie od północy- optymalne warunki snu, doskonała jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Maleczyńskich

Oporów,Wrocław

1 707 990 zł985 m² 1 734 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjna działka budowlana położona na Oporowie. Działka oznaczona w mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Media w drodze obok działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

796 100 zł76 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Idealne dla Rodziny Mieszkanie na Oporowie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżonia

Oporów,Wrocław

2 500 zł46 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie w Ogrodach Jordanowskich. 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46m2, położone na I piętrze w 2-piętrowym budynku z windą z 2016 r. Mieszkanie jasne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Maksymalnie dla 2 osób ogólnodostępny parking dla mieszkańców za szlabanem garderoba/pralnia Z oknem duża łazienka Z oknem balkon dwustronne W pobliżu jeziorko kąpielowe oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oporów

Oporów,Wrocław

603 076 zł56 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw194-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - wysokość 4,75m- możesz cieszyć się luksusem wysokiej przestrzeni, która dodaje elegancji i wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

590 000 zł44 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 44,5 m2 znajdujące się w budynku z 2020 roku na Oporowie! Nr Licencji pfrn 22583 tel. Tylko U nas! zalety: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 960,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw191-rz / L5 1/2/2/5a oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/garderoba - realizacja już 2023-08 - długi aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Oporów

Oporów,Wrocław

7 950 000 zł1 843 m² 4 314 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana jednopoziomową halą. Do ceny należy doliczyć wat. Aktualnie hala jest wykorzystywana pod warsztat samochodowy, o pow 1843 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

602 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Gotowe 3 pokojowe mieszkanie W inwestycji na oporowie! Opiekun oferty: licencja zawodowa nr 28305 telefon Mieszkanie o powierzchni 61,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ostrowskiego

Oporów,Wrocław

6 771 800 zł4 837 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano/inwestycyjna o całkowitej pow. 4837 m2 położna we Wrocławiu na Oporowie przy ul. Ostrowskiego. w mpzp z 19.10.2000 teren określony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Maleczyńskich

Oporów,Wrocław

1 674 500 zł985 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na prezentację   . Tą działkę trzeba zobaczyć. przeznaczenie w mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym lub dom jednorodzinny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

457 500 zł51 m² 8 958,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: oporów, okolice ulicy Ibn Siny Awicenny Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 51,07 m2 Piętro: parter/3 Dostępność: 08.2023 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż kameralna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 49 m kwadratowych przy ulicy Chachaja 24 we Wrocławiu. W cenie najmu miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Oporów,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 960,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw191-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/garderoba - realizacja już 2023-08 - długi aneks kuchenny prawie 4 metry -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 960,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 teraz niższa cena! cena przed promocją 788500 zł Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

723 605 zł70 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 70,3 m2, położone na 3 piętrze, 3-piętrowego bloku na Oporowie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

396 000 zł43 m² 9 209 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski biura nieruchomości Opiekun Oferty telefon 2 pokojowe mieszkanie na os. Oporów otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów zielonych- park Grabiszyński (2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

602 001 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Idealne dla Rodziny, dwustronne mieszkanie na Oporowie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

615 000 zł65 m² 9 416,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: ilość pomieszczeń: oporów, okolice ulicy Ibn Siny Awicenny Metraż: 65,31 m2 Piętro: 3/3 Dostępność: 08.2023 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż kameralna nieruchomość zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

539 221 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 * Niestandardowa wysokość Wysokie mieszkanie na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

595 200 zł64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na Oporowie tuż przy Parku Grabiszyńskim Rozkład mieszkania: salon z aneksem Sypialnia I - Sypialnia II - Sypialnia III Przedpokój - Osobne wc Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

572 661 zł55 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

511 560 zł50 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z balkonem przy terenach zielonych Opiekun nieruchomości: tel. Ustawne, duże pokoje, szybkobieżne windy. Lokal do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

526 681 zł50 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 * Niestandardowa wysokość Niestandardowo wysokie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

699 000 zł80 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam W idealnym stanie dwupoziomowe bardzo ładne mieszkanie Z balkonem, składające się z 4pok. położone w ok. ul.Wiejskiej/Oporów! WIDOK - ŚLĘŻA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

94 zł/m²9 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: telefon Do wynajęcia pokój na nowej inwestycji Awipolis przy ulicy Awicenny Pokój o powierzchni 9 m2, znajduje się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku na wrocławskim Oporowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

569 415 zł56 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 * Niestandardowa wysokość Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

519 181 zł51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Idealne na start mieszkanie na Oporowie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie przy ul. Awicenny na zamkniętym, rodzinnym osiedlu. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pary. Dużo miejsca do przechowywania, miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje Z oddzielną kuchnią W atrakcyjnej cenie dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje o powierzchni 47m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

419 250 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

506 003 zł52 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

537 950 zł53 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 * Niestandardowa wysokość 4,7 m! Funkcjonalnie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oporów

Oporów,Wrocław

2 950 zł80 m² 36,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Polecam na wynajem przestronne i jasne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 80m2 na wrocławskim Oporowie, kameralne osiedle przy ulicy Wiejskiej. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

399 000 zł42 m² 9 568 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pok. na Oporowie, niska zabudowa Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 41,7 m2 znajdujące się w budynku z 2000r. na Oporowie przy ul. Cesarzowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowskiego

Oporów,Wrocław

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Opiekun oferty tel. Oferta tylko W sdp nieruchomości Dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej okolicy bardzo blisko terenów zielonych. Nieruchomość o eleganckim wyglądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

402 000 zł38 m² 10 551 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak pcc dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon 2 pokojowe mieszkanie na os. Oporów otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów zielonych- park Grabiszyński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

458 195 zł49 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Gotowe 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji na oporowie! Opiekun oferty: licencja zawodowa nr 28305 telefon Mieszkanie o powierzchni 49,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Realizacja 08.2023! Własny klub fitness! Możliwość wydzielenia osobnej kuchni! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

440 000 zł42 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne, zadbane mieszkanie o powierzchni 42,30m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji "ogrody Jordanowskie" Położone jest na drugim piętrze co zapewnia ładny widok.