Ceny
od 12 586 zł/m²
od 12 586 zł/m²
Metraże
od 79,89 do 82,95 m²
od 79,89 do 82,95 m²
Liczba pokoi
4
4
Miejsca postojowe
garaże
garaże
Stan inwestycji
oddana do użytkuCeny
od 12 586 zł/m²Metraże
od 79,89 do 82,95 m²Liczba pokoi
4Miejsca postojowe
garaże39 nieruchomości w tej inwestycji
| Mieszkanie1.15B | 82,63 m² | 12 586,23 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 040 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.15B |
| Mieszkanie1.14B | 82,56 m² | 12 839,15 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 060 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.14B |
| Mieszkanie1.1B | 82,95 m² | 18 565,40 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 540 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.1B |
| Mieszkanie1.2A | 79,89 m² | 14 948,49 zł/m² | parter/1 | 4 | 1 194 235 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.2A |
| Mieszkanie1.2B | 82,61 m² | 14 173,99 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 170 913 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.2B |
| Mieszkanie1.3B | 82,74 m² | 14 151,72 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 170 913 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.3B |
| Mieszkanie1.6B | 82,70 m² | 14 358,68 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 187 463 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.6B |
| Mieszkanie1.7B | 82,72 m² | 14 355,21 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 187 463 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.7B |
| Mieszkanie1.8B | 82,83 m² | 14 336,15 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 187 463 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.8B |
| Mieszkanie1.12B | 82,62 m² | 14 372,59 zł/m² | 1/1 | 4 | 1 187 463 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1.12B |