Ceny
od 9 526 zł/m²
od 9 526 zł/m²
Metraże
od 41,86 do 69,78 m²
od 41,86 do 69,78 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
od 2 do 4
Miejsca postojowe
garaż
garaż
Stan inwestycji
oddana do użytkuCeny
od 9 526 zł/m²Metraże
od 41,86 do 69,78 m²Liczba pokoi
od 2 do 4Miejsca postojowe
garaż2 pokoje
od 519 064 zł
3 pokoje
od 598 406 zł
4 pokoje
od 651 700 zł
| MieszkanieD2/0/2 | 42,10 m² | 12 400 zł/m² | parter/2 | 2 | 522 040 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D2/0/2 |
| MieszkanieA1/1/6 | 57,20 m² | 11 200 zł/m² | 1/2 | 3 | 640 640 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1/1/6 |
| MieszkanieA2/2/7 | 54,97 m² | 11 200 zł/m² | 2/2 | 3 | 615 664 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A2/2/7 |
| MieszkanieA3/1/4 | 55,30 m² | 11 200 zł/m² | 1/2 | 3 | 619 360 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A3/1/4 |
| MieszkanieA4/1/4 | 54,95 m² | 11 200 zł/m² | 1/2 | 3 | 615 440 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A4/1/4 |
| MieszkanieC1/1/5 | 69,28 m² | 9 900 zł/m² | 1/2 | 4 | 685 872 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1/1/5 |
| MieszkanieC1/2/9 | 69,40 m² | 9 900 zł/m² | 2/2 | 4 | 687 060 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1/2/9 |
| MieszkanieC2/0/4 | 68,96 m² | 9 900 zł/m² | parter/2 | 4 | 682 704 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C2/0/4 |
| MieszkanieC2/1/8 | 68,88 m² | 9 900 zł/m² | 1/2 | 4 | 681 912 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C2/1/8 |
| MieszkanieD1/0/3 | 41,86 m² | 12 400 zł/m² | parter/2 | 2 | 519 064 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D1/0/3 |