Budynek użytkowy, ul. Robotnicza

Robotnicza, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

  • 5 900 000 zł
  • 625 m²
  • 9 440 zł/m²

Zdjęcie

Monika Smoter

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Robotnicza

Robotnicza, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

5 900 000 zł

625 m²

9 440 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Robotnicza

Zaktualizowane: 18 maja 2026

5 900 000 zł 625 m² 9 440 zł/m²

Rodzaj budynku:
obiekt handlowo-usługowy
Przeznaczenie:
biurowe
Powierzchnia działki:
1 531 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

obiekt handlowo-usługowy

Przeznaczenie:

biurowe

Powierzchnia działki:

1 531 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 5 900 000 zł (9 440 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 625 m²
  •   obiekt handlowo-usługowy, 1 piętro; stan: bardzo dobry
  •   technika budowy: tradycyjna
  •   okna: aluminiowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie biurowe
  • Działka: 1 531 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne
  • Źródło: biuro nieruchomości: Passage M Monika Smoter, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2100170526

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego w centrum Wrocławia.

Ulica Robotnicza 60, Stare Miasto, Wrocław - lokalizacja z doskonałym połączeniem komunikacyjnym.
Zaledwie 3 km od Rynku - bliskość centrum to gwarancja prestiżu i łatwego dostępu do usług.
Umiejscowienie w przemysłowo-handlowej części miasta to łatwy dostęp do głównych tras komunikacyjnych. (...)

Agent

Monika Smoter

501 345...

501 345 625

71 322 03 43

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość